Lubelska Grupa Vivy * Walczymy o przestrzeganie praw zwierząt i poszanowanie ich życia * Budujemy świadomość społeczeństwa o gehennie zwierząt wykorzystywanych przez człowieka * Uczymy odpowiedzialności i troski o zwierzęta * Promujemy zdrowy styl życia, wolny od cierpienia i zabijania *
Button 1
Button 2 Button 3 Button 4
Button 5 Button 6
Button 7
Button 8 Button 9
Dropdown Menu by Vista-Buttons.com v5.0.0


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerpobierz nasz baner:

<a href="http://www.vivalublin.osa.pl" target="_blank" title="Lubelska Grupa Vivy"><img src="http://lublin.viva.org.pl/
baner/vivabaner1a.gif" alt="Lubelska Grupa Vivy" width="468" height"60" border="0"</a>

akcja promująca adopcje 12.06.11


We współpracy z lubelskim oddziałem Polskiego Związku Kynologicznego organizujemy 12 czerwca (niedziela) akcję promującą adopcje (ze szczególnym uwzględnieniem potrzeby adopcji psów z Rachowa Starego).
Zaprezentujemy zdjęcia psów z przytuliska w Rachowie Starym, będziemy rozdawać ulotki informujące o tym, dlaczego lepiej jest adoptować psy niż je kupować + ulotki o sterylizacji + ulotki o sytuacji w przytulisku w Rachowie Starym, zachęcające do adopcji i wszelkiej pomocy (wolontariackiej, rzeczowej, finansowej).
Będziemy też zbierać podpisy pod projektem nowej ustawy o ochronie zwierząt Koalicji dla Zwierząt. Co prawda mamy już wymaganą ilość 100.000 podpisów, ale zbieramy dalej, by pokazać jak dużej liczbie osób zależy na wprowadzeniu zmian.
Tego dnia o godz. 10.00 rozpocznie się na stadionie START (ul. Piłsudskiego) wystawa psów rasowych. Będziemy stać przed wejściem z naszymi materiałami.
Zobacz, jak możesz nam pomóc przy tej akcji...

Możesz pomóc nam...

1)przychodząc na akcję (i pomóc w rozdawaniu materiałów, zbieraniu podpisów itd. Wcześniej prosimy o kontakt mailowy- chcemy wiedzieć ile będzie osób)
2)drukując ulotki, choćby niewielką ilość. Będą zaprojektowane tak by na 1 stronie A4 mieściły się 2 lub 3 ulotki. Po wydrukowaniu trzeba je będzie więc powycinać (można to szybko zrobić w punkcie xero za pomocą gilotynysmile.gif
3)drukując kilka formularzy do podpisów pod projektem nowej ustawy o ochronie zwierząt - dostępne do ściągnięcia na www.koalicja.org.pl (są tam też inf. o projekcie, warto poczytać jakie wprowadza zmiany w stosunku do obecnie obowiązującej ustawy, by póżnij nie było że zbieramy podpisy a sami nie wiemy o co chodzi w projekcie)
4)możesz zaproponować inny pomysł na tą akcję smile.gif

Cofnij