Lubelska Grupa Vivy * Walczymy o przestrzeganie praw zwierząt i poszanowanie ich życia * Budujemy świadomość społeczeństwa o gehennie zwierząt wykorzystywanych przez człowieka * Uczymy odpowiedzialności i troski o zwierzęta * Promujemy zdrowy styl życia, wolny od cierpienia i zabijania *
Button 1
Button 2 Button 3 Button 4
Button 5 Button 6
Button 7
Button 8 Button 9
Dropdown Menu by Vista-Buttons.com v5.0.0


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerpobierz nasz baner:

<a href="http://www.vivalublin.osa.pl" target="_blank" title="Lubelska Grupa Vivy"><img src="http://lublin.viva.org.pl/
baner/vivabaner1a.gif" alt="Lubelska Grupa Vivy" width="468" height"60" border="0"</a>

Akcja plakatowo-informacyjna: "co wiesz o testach na zwierzętach?"


Ruszamy z plakatową akcją: "Co wiesz o testach na zwierzętach?" w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Przeciwko Wiwisekcji.
Akcja jest bardzo prosta, ale żeby była owocna potrzebujemy się nachodzić i dużo rozmawiać. Im więcej osób się przyłączy, tym będzie łatwiej!

Głównym celem akcji jest zainteresowanie społeczeństwa problemem testów na zwierzętach, gdyż powszechnie krążą na ten temat przeróżne mity. Na plakatach promujemy portal http://stoptestom.info, gdzie można poznać fakty na temat testów.

"W naszych działaniach przybliżamy społeczeństwu temat eksperymentów oraz próbujemy doprowadzić do zmiany prawa w tym zakresie. Większość ludzi nie ma pojęcia, czym są doświadczenia na zwierzętach, po co tak naprawdę są wykonywane i jakie są ich efekty. Prawda o wiwisekcji jest skrywana przed opinią publiczną, podczas gdy w całym kraju setki tysięcy zwierząt jest przetrzymywanych i umiera w laboratoriach. Chcemy ukazać społeczeństwu, na co przeznaczane są pieniądze z podatków oraz zachęcić do świadomego kupowania produktów nie testowanych na zwierzętach."


Plakaty mogą wisieć we wszystkich miejscach (unikamy miejsc, gdzie w inny sposób wykorzystuje się zwierzęta). Mamy do dyspozycji sklepy, galerie, teatry, kluby, księgarnie, biblioteki, szkoły, uczelnie, restauracje, kawiarenki, herbaciarnie, miejskie słupy ogłoszeniowe, itd.
Pytając o możliwość powieszenia plakatu warto wspominać, że to ogólnopolska akcja w ramach kampanii przeciwko wiwisekcji.
Plakaty można ściągnąć i wydrukować, albo wziąć (za darmo oczywiście) dowolną ilość z "Tektury"- ul. Wieniawska 15a (5 maja dostarczymy tam ok. 100 plakatów, zachęcamy do zabierania i rozwieszania!)

Cofnij