Lubelska Grupa Vivy * Walczymy o przestrzeganie praw zwierząt i poszanowanie ich życia * Budujemy świadomość społeczeństwa o gehennie zwierząt wykorzystywanych przez człowieka * Uczymy odpowiedzialności i troski o zwierzęta * Promujemy zdrowy styl życia, wolny od cierpienia i zabijania *
Button 1
Button 2 Button 3 Button 4
Button 5 Button 6
Button 7
Button 8 Button 9
Dropdown Menu by Vista-Buttons.com v5.0.0


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerpobierz nasz baner:

<a href="http://www.vivalublin.osa.pl" target="_blank" title="Lubelska Grupa Vivy"><img src="http://lublin.viva.org.pl/
baner/vivabaner1a.gif" alt="Lubelska Grupa Vivy" width="468" height"60" border="0"</a>

Akcja dla schroniska pod AnnopolemRozpoczynamy akcję dla schroniska pod Annopolem, które znalazło się w bardzo ciężkiej sytuacji - osoba, która założyła przytulisko i prowadziła je przez 20 lat, trafiła do szpitala, i niestety nic nie wskazuje na poprawę. Zwierzęta są obecnie pod opieką córki, która nie jest w stanie zapewnić podopiecznym odpowiednim warunków, nawet tych podstawowych - jedzenia. Blisko 200 psów zaczyna głodować!

Dlatego organizujmy zbiórki darów (karma sucha i mokra- w puszkach, ale także koce, miski, garnki) w szkołach i innych miejscach, gdzie będzie to możliwe (sklepy zoologiczne, przedszkola, może w miejscu pracy naszym lub naszych znajomych? Im więcej miejsc, gdzie będzie zbiórka, tym więcej darów zbierzemy)

Potrzebne będzie tekturowe pudełko na dary oraz plakat o akcji, który można ściągnąć, wydrukować i powiesić w miejscu prowadzenia zbiórki.

Sytuacja jest na prawdę ciężka, dlatego powinniśmy jak najszybciej odwiedzić szkoły i inne miejsca, gdzie mogli byśmy zorganizować akcję (która będzie trwała do 10.05.2011).

Plakat (druk w kolorze) najlepiej powiesić nad pudełkiem, ale też w innych widocznych miejscach - gdzie dostaniemy pozwolenie od władz placówki.

Piszcie na naszego maila lub na forum, do jakich miejsc zamierzacie pójść zapytać o zgodę, a później- czy taką zgodę uzyskaliście. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której ktoś mógłby na darmo pójść do placówki, w której ktoś wcześniej już był.

To naprawdę nic trudnego- pudełko+plakat+zgoda placówki. To wszystko!

Cofnij